Szlifierki / Szlifierko-Polerki Makita

Szlifierki Makita i szlifierko-polerki Makita to urządzenia przeznaczone do obróbki powierzchni różnych materiałów. Za ich pomocą możliwe jest zarówno szlifowanie, jak i polerowanie powierzchni. Elektryczne szlifierki Makita są bardzo popularne zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów – są one niezawodne i świetnie sprawdzają się ws...

Szlifierki Makita i szlifierko-polerki Makita to urządzenia przeznaczone do obróbki powierzchni różnych materiałów. Za ich pomocą możliwe jest zarówno szlifowanie, jak i polerowanie powierzchni. Elektryczne szlifierki Makita są bardzo popularne zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów – są one niezawodne i świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej nie jest problemem.

W naszym sklepie oferujemy różne szlifierki. Klientom, którzy poszukują urządzenia uniwersalnego, proponujemy szlifierki kątowe Makita. Do obróbki powierzchni płaskich i narożników dedykowane są szlifierki oscylacyjne Makita. Posiadamy także szeroki wybór szlifierek mimośrodowych, które – poza szlifowaniem powierzchni – mogą być wykorzystywane do usuwania np. lakieru.

Więcej

Szlifierki / Szlifierko-Polerki Makita 

Jest 31 produktów.
na stronę
2 513,45 zł 2 957,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
974,10 zł 1 146,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Top