Opalarki Makita

Opalarki Makita mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie konieczne jest np. usunięcie starego lakieru lub farby. Z powodzeniem poradzą sobie także z suszeniem. Opalarek Makita używa się również do wykurczania osłon termokurczliwych i suszenia. Proponujemy solidne i wydajne urządzenia marki Makita, która są zasilane siec...

Opalarki Makita mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie konieczne jest np. usunięcie starego lakieru lub farby. Z powodzeniem poradzą sobie także z suszeniem. Opalarek Makita używa się również do wykurczania osłon termokurczliwych i suszenia. Proponujemy solidne i wydajne urządzenia marki Makita, która są zasilane sieciowo.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie opalarki Makita to urządzenia ergonomiczne i bezpieczne. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to zostały one wyposażone w termostat, który zapobiega przegrzaniu się urządzenia, oraz wygodną i antypoślizgową rękojeść. Większość dostępnych modeli została wyposażona w specjalną podstawkę, która umożliwia swobodne odstawienie urządzenia.  

Więcej

Opalarki Makita 

Jest 3 produktów.
236,30 zł 278,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
396,95 zł 467,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
619,65 zł 729,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top