Przecinarki spalinowe Makita

Przecinarka spalinowa Makita to urządzenie idealnie sprawdzające się podczas pracy na świeżym powietrzu i wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony. Przecinarki radzą sobie z cięciem różnych materiałów, np.: betonu, metalu, styropianu i glazury. Proponujemy urządzenia znanej, japońskiej marki Makita. Dostępne urządzenia są...

Przecinarka spalinowa Makita to urządzenie idealnie sprawdzające się podczas pracy na świeżym powietrzu i wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony. Przecinarki radzą sobie z cięciem różnych materiałów, np.: betonu, metalu, styropianu i glazury. Proponujemy urządzenia znanej, japońskiej marki Makita. Dostępne urządzenia są wykonane z solidnych materiałów i bardzo wydajne.

Poszukując idealnej przecinarki Makita, uwagę warto zwrócić na parametry techniczne. Szczególnie ważne są: średnica tarczy, moc silnika i pojemność skokowa. Gdy przecinarka będzie używana bardzo intensywnie, znaczenie będzie mieć także pojemność zbiornika na paliwo. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie sprzedajemy wraz z dodatkowym wyposażeniem, np. kluczami.

Więcej

Przecinarki spalinowe Makita 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Top