Agregaty prądotwórcze Makita

Zarówno na budowach, jak i w warsztatach przydają się agregaty prądotwórcze, czyli urządzenia generujące prąd. W sprzedaży posiadamy agregaty prądotwórcze japońskiej firmy Makita, które wyróżniają się solidnym wykonaniem. Urządzenia te są wydajne, sprawdzą się zarówno tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej, jak i w sytuacjach awaryjnyc...

Zarówno na budowach, jak i w warsztatach przydają się agregaty prądotwórcze, czyli urządzenia generujące prąd. W sprzedaży posiadamy agregaty prądotwórcze japońskiej firmy Makita, które wyróżniają się solidnym wykonaniem. Urządzenia te są wydajne, sprawdzą się zarówno tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej, jak i w sytuacjach awaryjnych.

Wybierając agregat prądotwórczy Makita, uwagę warto zwrócić na parametry poszczególnych modeli. Urządzenia te różnią się między sobą m.in. mocą i generowanym hałasem. Ponieważ Makita stawia na bezpieczeństwo i wygodę użytkownika, wszystkie agregaty prądotwórcze zostały wyposażone w lampki, które sygnalizują generowanie napięcia, oraz duży zbiornik na paliwo.  

Więcej

Agregaty prądotwórcze Makita 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Top