Narzędzia Ogrodowe Makita

Pielęgnację przydomowego ogrodu lub działki za miastem można sobie ułatwić – wystarczy mieć dostęp do odpowiednich narzędzi ogrodowych. Za pomocą kosiarki Makita i kosy Makita z łatwością można przystrzyc trawnik, i to nawet wokół roślin ozdobnych. Przydadzą się również dmuchawy Makita, które poradzą sobie z usunięciem z trawnika nawet mokrych l...

Pielęgnację przydomowego ogrodu lub działki za miastem można sobie ułatwić – wystarczy mieć dostęp do odpowiednich narzędzi ogrodowych. Za pomocą kosiarki Makita i kosy Makita z łatwością można przystrzyc trawnik, i to nawet wokół roślin ozdobnych. Przydadzą się również dmuchawy Makita, które poradzą sobie z usunięciem z trawnika nawet mokrych liści. Jeżeli w ogrodzie znajdują się drzewa lub rośliny, warto zainwestować w opryskiwacz Makita, czyli specjalne urządzenie, które umożliwia wykonać oprysk w bezpieczny sposób.

Narzędzia ogrodowe to szeroka kategoria, która obejmuje również nożyce Makita i pompy wodne Makita. Za pomocą tych pierwszych można przyciąć np. żywopłot. Pompy wodne pozwolą nawodnić ogród, jeżeli dostęp do sieci wodociągowej jest ograniczony.

Więcej

Narzędzia Ogrodowe Makita 

Jest 95 produktów.

Podkategorie

Pilarki łańcuchowe

Pilarka łańcuchowa Makita to urządzenie, które przyda się w każdym ogrodzie. Za jej pomocą możliwe jest pocięcie zarówno gałęzi drzew, jak i niektórych roślin. W efekcie pilarka łańcuchowa Makita ułatwia pielęgnację roślin znajdujących się w ogrodzie, a jednocześnie umożliwia sprzątnięcie niepotrzebnych gałęzi.

W stałej sprzedaży posiadamy pilarki łańcuchowe elektryczne i spalinowe. Te pierwsze idealnie sprawdzają się w przydomowych ogrodach, drugie zaś najczęściej znajdują zastosowanie na dużych działkach. Przy wyborze pilarki Makita warto zwrócić uwagę na parametry techniczne, a dokładniej na: prędkość łańcucha, długość prowadnicy i moc znamionową. Istotna jest też waga urządzenia, bo od niej zależy, czy korzystanie z niej będzie wygodne.

Kosy

W niewielkich ogrodach nie zawsze potrzebna jest kosiarka – z powodzeniem wystarczy kosa lub podkaszarka. Takie urządzenia są niezwykle poręczne, a z uwagi na niewielkie wymiary ich przechowywanie nie jest problemem. Aby jednak kosa sprawdziła się w ogrodzie, konieczne jest zwrócenie uwagi na parametry dostępnych modeli. W sklepie proponujemy kosy Makita. Producent ten jest bardzo znany i ceniony wśród Klientów.

W stałej sprzedaży posiadamy kosy oraz podkaszarki elektryczne i spalinowe Makita. Te drugie z powodzeniem można wykorzystać wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony. Kosy i podkaszarki idealnie poradzą sobie w małych ogrodach, mogą być też wykorzystywane do przystrzyżenia trawy wokół roślin, krzewów i ogrodowych ścieżek.

Kosiarki do trawy

Początek wiosny to czas porządków w ogrodzie. Konieczne jest m.in. skoszenie trawy. Do tego zadania idealnie nadają się kosiarki Makita. To urządzenia, za pomocą których można szybko zadbać o wygląd przydomowego trawnika. Kosiarki Makita wyróżniają się solidnym wykończeniem i wydajną pracą. W ofercie posiadamy urządzenia: elektryczne, spalinowe i automatyczne.

Wybierając kosiarkę do trawy, warto wziąć pod uwagę powierzchnię trawnika. Im większa, tym mocniejsze urządzenie będzie potrzebne. To jednak nie wszystko – istotny jest też dostęp do sieci elektrycznej. W przypadku dużych ogrodów zdecydowanie lepiej sprawdzają się kosiarki spalinowe Makita, których praca nie jest uzależniona od dostępu do zasilania przewodowego.

Aeratory, wertykulatory

Pielęgnacja trawnika najczęściej sprowadza się do jego regularnego strzyżenia. Warto jednak wiedzieć, że wiodący producenci urządzeń przeznaczonych do pracy w ogrodzie, np. japońska firma Makita, proponuje również aerator i wertykulator. Kiedy warto po nie sięgnąć?

Aerator Makita to urządzenie przeznaczone do nakłuwania gleby. Przy pomocy wertykulatora możliwe jest wykonanie pionowych nacięć darni trawnika. Takie zabiegi gwarantują, że do gleby dotrze więcej zarówno wody, jak i powietrza niż dotychczas. W stałej sprzedaży posiadamy zarówno wertykulatory, jak i aeratory Makita przeznaczone do ogrodów o różnej powierzchni. Większość z tych urządzeń została wyposażona w kilkustopniową regulację wysokości roboczej.

Nożyce

Pielęgnacja roślin i żywopłotu wymaga wykorzystania odpowiednich narzędzi. Przydadzą się przede wszystkim specjalne nożyce. Za ich pomocą usunięcie gałęzi czy wykonanie finezyjnych przycięć będzie niezwykle łatwe. W ofercie posiadamy nożyce do żywopłotów Makita – japońskiej firmy zajmującej się produkcją narzędzi elektrycznych i spalinowych.

W ofercie naszego sklepu znajdują się nożyce do żywopłotów wyposażone w ergonomiczny uchwyt, dzięki którym praca jest niezwykle łatwa. Wszystkie urządzenia zostały tak zbudowane, że są bezpieczne dla użytkownika, a przy okazji pozwalają przyciąć zarówno stare, zdrewniałe, jak i świeże gałęzie. Z myślą o wygodzie użytkowników, niektóre modele umożliwiają ustawienie listwy tnącej w kilkunastu pozycjach.  

Pompy wodne

Pompy do wody czystej i brudnej sprawdzają się w wielu sytuacjach. Te pierwsze bardzo często są używane w ogrodach i na działkach za miastem, gdzie dostęp do wody jest utrudniony. Za pomocą pompy do wody czystej Makita możliwe jest zarówno nawodnienie ogrodu, jak i napełnienie basenu. Posiadamy szeroki wybór takich urządzeń, które między sobą różnią się m.in. wydajnością.

Po pompy do wody brudnej sięgają zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy budowlane. W zależności od swojej budowy, urządzenia te z powodzeniem poradzą sobie z wypompowaniem brudnej wody wraz z zanieczyszczeniami np. z piwnicy. Po pompy do wody brudnej Makita bardzo często sięgają rolnicy, którzy muszą osuszyć grunty. Urządzenia dostępne w naszym sklepie są niezawodne i wykonane z solidnych materiałów.

Dmuchawy

Pozostawienie w ogrodzie mokrych liści nie jest najlepszym pomysłem. Ich sprzątnięcie wcale nie musi być uciążliwe – wystarczy użyć specjalnych urządzeń, w tym przypadku dmuchawy. Klientom proponujemy dmuchawy Makita. Są one niezwykle wydajne, a dodatkowo solidne. Taki zakup to inwestycja na wiele lat.

Proponowane przez nas dmuchawy Makita to urządzenia zaprojektowane z myślą o potrzebach i komforcie użytkownika. Wszystkie zostały wyposażone w ergonomiczną rękojeść. Posiadamy zarówno dmuchawy elektryczne, które sprawdzą się w przydomowych ogrodach, jak i dmuchawy spalinowe. Te drugie są przeznaczone do oczyszczania z liści dużych ogrodów, w których dostęp do sieci elektrycznej jest ograniczony.

Opryskiwacze

Posiadanie w ogrodzie roślin oznacza konieczność ich pielęgnowania. W ciągu roku kalendarzowego nie obejdzie się bez ich nawożenia i spryskiwania środkami ochrony roślin. Wykonanie tych prac można sobie ułatwić, sięgając po opryskiwacze Makita. W stałej ofercie posiadamy zarówno opryskiwacze plecakowe, jak i urządzenia przeznaczone dla profesjonalistów, np. sadowników.

W naszym sklepie posiadamy opryskiwacze Makita, które są przeznaczone do aplikacji np. pestycydów zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w pomieszczeniach zamkniętych (szklarniach, tunelach). Klienci mogą wybierać wśród urządzeń elektrycznych i spalinowych. Modele różnią się m.in. pojemnością pojemnika przeznaczonego na środki chemiczne.

na stronę
392,70 zł 462,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów

Top