Myjki wysokociśnieniowe Makita

Myjki wysokociśnieniowe Makita idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyczyszczenie różnych powierzchni. W naszym sklepie dostępne są myjki Makita zaprojektowane zarówno z myślą o zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych. Wszystkie są solidnie wykonane i wydajne. Niektóre modele są wyposażone w nowoczesny system Total Sto...

Myjki wysokociśnieniowe Makita idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyczyszczenie różnych powierzchni. W naszym sklepie dostępne są myjki Makita zaprojektowane zarówno z myślą o zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych. Wszystkie są solidnie wykonane i wydajne. Niektóre modele są wyposażone w nowoczesny system Total Stop, który gwarantuje automatyczne uruchamianie i zatrzymywanie urządzenia.

Przed nabyciem myjki wysokociśnieniowej Makita najlepiej porównać parametry dostępnych modeli. Oferujemy urządzenia, które różnią się m.in.: wagą, wymiarami i maksymalnym ciśnieniem. W przypadku myjek przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, istotna jest też pojemność zbiornika na środki czyszczące.

Więcej

Myjki wysokociśnieniowe Makita 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Top