Produkty 

Jest 851 produktów.

Podkategorie

Narzędzia Akumulatorowe Makita

Narzędzia akumulatorowe Makita przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest np.: wywiercenie otworów, pocięcie drewna lub wyszlifowanie metalu. Klientom proponujemy m.in.: wiertarki, wiertarko-wkrętarki i wkrętarki. Posiadamy szeroki wybór szlifierek i pilarek łańcuchowych firmy Makita. Ponieważ czasem praca odbywa się w trudnych warunkach, nasza oferta obejmuje również akumulatorowe latarki Makita.

Wśród narzędzi akumulatorowych można wskazać również takie, które idealnie sprawdzą się podczas prac w ogrodzie. Do takich urządzeń zalicza się m.in.: dmuchawy do liści, kosy i wykaszarki. Proponujemy także nożyce ogrodowe, za pomocą których możliwe będzie szybkie przycięcie roślin i żywopłotu. Wszystkie dostępne narzędzia akumulatorowe pochodzą od uznanego producenta – firmy Makita.

Młoty / Młoto-wiertarki Makita

Zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści często pracują z innymi materiałami niż drewno, np.: betonem, kamieniem i marmurem. Wywiercenie w nich otworów jest łatwiejsze przy użyciu odpowiednich urządzeń – mowa o specjalnych młotach i młotowiertarkach. W naszym sklepie proponujemy narzędzia pochodzące od japońskiego producenta – firmy Makita.

Młotowiertarka Makita sprawdzi się nie tylko tam, gdzie konieczne jest wywiercenie otworów w betonie, lecz także przy wyburzaniu np. ścianek działowych.Oferowane przez nas modele różnią się parametrami i dołączonym wyposażeniem. Jeżeli chodzi o to drugie, to proponujemy urządzenia w zestawie np. ze smarem do wierteł, uchwytem do wierteł czy ustalaczem głębokości.

Wiertarki / Mieszarki Makita

Mieszanie materiałów budowlanych może odbyć się szybko i wygodnie – współcześnie firmy zajmujące się produkcją narzędzi elektrycznych i spalinowych proponują specjalne wiertarki (mieszarki). W naszym sklepie posiadamy mieszarki Makita. Przy użyciu tych narzędzi możliwe jest dokładne wymieszanie niemal wszystkich materiałów budowlanych np.: farb, cementu i kleju.

Poszczególne wiertarki Makita różnią się parametrami, np. ilością trybów pracy. Niektóre modele sprzedajemy z dodatkowymi akcesoriami. Do takich należą: klucz do uchwytu wiertarskiego, specjalna rękojeść i ogranicznik głębokości. Mimo różnic, wszystkie mieszarki Makita zostały wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu z powodzeniem posłużą niezawodnie przez wiele lat.

Wkrętarki / Klucze udarowe Makita

Elektryczne wkrętarki i klucze udarowe przydają się w różnych sytuacjach. Urządzenia te na co dzień wykorzystują profesjonaliści, np. pracownicy budowlani. Wkrętarka Makita przyda się także podczas remontu czy montażu mebli, gdy konieczne będzie wkręcenie śrub lub wkrętów. Dostępne w naszym sklepie wkrętarki i klucze udarowe Makita pozwalają także wywiercić otwory w różnych materiałach, np.: drewnie, tworzywach sztucznych czy betonie.

Poza standardowymi wkrętarkami, posiadamy również wkrętarki wyposażone w magazynek. Zapoznając się z dostępnymi modelami, uwagę warto zwrócić przede wszystkim na: wymiary urządzenia, prędkość obrotową na biegu jałowym i moc znamionową. Istotna jest też waga – im np. wkrętarka będzie lżejsza, tym posługiwanie się nią będzie łatwiejsze.

Nożyce do blachy Makita

Wśród narzędzi, po które najczęściej sięgają dekarze, należy wskazać nożyce do blachy. Makita to jedna z firm produkujących takie urządzenia. W sklepie proponujemy elektryczne nożyce do blachy Makita. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie konieczne jest przecięcie blachy lub wykonanie z tego materiału detali. Elektryczne narzędzia do blachy Makita przydadzą się również hobbystom, którzy pracują właśnie z tym materiałem.

W stałej sprzedaży posiadamy nożyce Makita, które poradzą sobie zarówno z blachami trapezowymi, jak i falistymi. Poszczególne modele sprzedajemy z dodatkowymi akcesoriami, które ułatwią pracę. Przykładowymi elementami wyposażenia są: uchwyt matrycy, klucz imbusowy i podkładka dystansowa.

Szlifierki kątowe / Przecinarki i bruzdownice Makita

Cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i hobbystów. Szlifierki kątowe, przecinarki i bruzdownice Makita, bo o nich mowa, to bardzo popularne elektronarzędzia, a to z uwagi na ich szerokie zastosowanie. Przy użyciu szlifierki Makita możliwe jest zarówno przycięcie, jak i szlifowanie materiału. Przecinarki elektryczne Makita mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie precyzyjnego cięcia, zaś bruzdownice wykorzystuje się do rowków pod okablowanie.

Elektronarzędzia sieciowe sprawdzą się zarówno na budowach, jak i w warsztatach. Ich atutem jest brak emisji spalin – są przyjazne środowisku naturalnemu, można je wykorzystać w zamkniętych pomieszczeniach. Poszczególne produkty sprzedajemy wraz z dodatkowymi akcesoriami.

Strugi Makita

Drewno to jeden z popularniejszych surowców – korzystają z niego zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści. Aby jednak stworzyć z drewna dowolny mebel, potrzebne są specjalne narzędzia, np. strugi. W naszym sklepie proponujemy strugi elektryczne Makita. To urządzenia, które obowiązkowo muszą znaleźć się w każdym warsztacie stolarskim. Oferowane przez nas strugi Makita z powodzeniem poradzą sobie zarówno z usunięciem zbędnego materiału, jak i wygładzeniem powierzchni. To jednak nie wszystko – za pomocą niektórych modeli można usunąć np. lakier.

Proponujemy strugi elektryczne Makita o różnych parametrach. Dostępne modele różnią się m.in.: szerokością strugania, mocą i prędkością obrotową. Szeroki wybór urządzeń gwarantuje, że każdy znajdzie u nas potrzebne mu urządzenie.  

Ukośnice / Pilarki Stołowe / Pilarki Tarczowe Makita

Praca z drewnem oznacza konieczność korzystania z rożnych urządzeń. Wśród najczęściej stosowanych elektronarzędzi należy wskazać pilarki i piły. W ofercie posiadamy pilarki stołowe Makita, które są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego warsztatu stolarskiego. Klientom proponujemy również piły tarczowe Makita. Po te bardzo chętnie sięgają majsterkowicze, a to dlatego, że są niezawodne.

Poza wymienionymi wyżej urządzeniami, w naszym sklepie są dostępne również ukośnice Makita. Sprawdzą się one wówczas, gdy drewno będzie trzeba przyciąć pod kątem. Wszystkie proponowane przez nas elektronarzędzia pochodzą z fabryk uznanego, japońskiego producenta – firmy Makita. Szeroki wybór i korzystne ceny – to główne powody, dla których pilarkę stołową, tarczową lub ukośnicę warto zakupić właśnie u nas.

Wyrzynarki/Piły Posuwowe Makita

Wyrzynarki elektryczne Makita to alternatywa dla akumulatorowych. Sprawdzą się one w warsztatach, w których nie ma problemu z dostępem do sieci elektrycznej. Na co dzień z wyrzynarek elektrycznych korzystają profesjonaliści, którzy pracują z drewnem lub płytami gipsowo-kartonowymi. Można je jednak znaleźć również w warsztatach majsterkowiczów.

Wybierając wyrzynarkę elektryczną lub piłę posuwową Makita, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Podstawową jest maksymalna grubość cięcia w różnych materiałach – poza drewnem, producenci najczęściej podają ją dla metalu i tworzyw sztucznych. Istotnym paramentem jest także ilość skoków na minutę. Uwagę warto zwrócić też na typ uchwytu oraz dodatkowe wyposażenie – większość modeli sprzedajemy wraz z akcesoriami.  

Frezarki Makita

Elektryczne frezarki Makita mają szerokie zastosowanie. Najczęściej można je spotkać w warsztatach stolarskich, bardzo często korzystają z nich również majsterkowicze, którzy wykonują sprzęty z drewna. Jeżeli chodzi o frezarki Makita, to dzieli się je na: frezarki dolnowrzecionowe i frezarki górnowrzecionowe. Profesjonaliści bardzo często sięgają po frezarki specjalistyczne, np. do rowków.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie frezarki pochodzą od japońskiego, uznanego producenta – firmy Makita. Wyróżniają się one solidnym wykonaniem, wydajnością i nowoczesnym designem. Frezarki elektryczne Makita z powodzeniem można stosować wszędzie tam, gdzie jest dostęp do energii elektrycznej: w warsztatach, na budowach czy garażach.

Szlifierki / Szlifierko-Polerki Makita

Szlifierki Makita i szlifierko-polerki Makita to urządzenia przeznaczone do obróbki powierzchni różnych materiałów. Za ich pomocą możliwe jest zarówno szlifowanie, jak i polerowanie powierzchni. Elektryczne szlifierki Makita są bardzo popularne zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów – są one niezawodne i świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej nie jest problemem.

W naszym sklepie oferujemy różne szlifierki. Klientom, którzy poszukują urządzenia uniwersalnego, proponujemy szlifierki kątowe Makita. Do obróbki powierzchni płaskich i narożników dedykowane są szlifierki oscylacyjne Makita. Posiadamy także szeroki wybór szlifierek mimośrodowych, które – poza szlifowaniem powierzchni – mogą być wykorzystywane do usuwania np. lakieru.

Opalarki Makita

Opalarki Makita mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie konieczne jest np. usunięcie starego lakieru lub farby. Z powodzeniem poradzą sobie także z suszeniem. Opalarek Makita używa się również do wykurczania osłon termokurczliwych i suszenia. Proponujemy solidne i wydajne urządzenia marki Makita, która są zasilane sieciowo.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie opalarki Makita to urządzenia ergonomiczne i bezpieczne. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to zostały one wyposażone w termostat, który zapobiega przegrzaniu się urządzenia, oraz wygodną i antypoślizgową rękojeść. Większość dostępnych modeli została wyposażona w specjalną podstawkę, która umożliwia swobodne odstawienie urządzenia.  

Urządzenia laserowe

Urządzenia laserowa są wykorzystywane przede wszystkim przez profesjonalistów. Osoby wykonujące rowki za pomocą bruzdownic czy układające kafelki najczęściej sięgają po lasery. W naszej ofercie dostępny jest zarówno laser rotacyjny Makita, jak i laser krzyżowy Makita. To nowoczesne urządzenia, które z powodzeniem zastąpią w skrzynce z narzędziami poziomicę. Klientom polecamy także laser krzyżowo-punktowy Makita, który pozwala wytyczyć zarówno linie, jak i punkty.

Wśród urządzeń laserowych posiadamy także dalmierze laserowe Makita. Pozwalają one dokonać zarówno pojedynczego pomiaru odległości, jak i obliczyć powierzchnię. Wybierając dalmierz Makita, uwagę warto zwrócić nie tylko na jego możliwości, lecz także: typ lasera, dokładność i zasięg w warunkach korzystnych i niekorzystnych oraz żywotność baterii.

Przecinarki spalinowe Makita

Przecinarka spalinowa Makita to urządzenie idealnie sprawdzające się podczas pracy na świeżym powietrzu i wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony. Przecinarki radzą sobie z cięciem różnych materiałów, np.: betonu, metalu, styropianu i glazury. Proponujemy urządzenia znanej, japońskiej marki Makita. Dostępne urządzenia są wykonane z solidnych materiałów i bardzo wydajne.

Poszukując idealnej przecinarki Makita, uwagę warto zwrócić na parametry techniczne. Szczególnie ważne są: średnica tarczy, moc silnika i pojemność skokowa. Gdy przecinarka będzie używana bardzo intensywnie, znaczenie będzie mieć także pojemność zbiornika na paliwo. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie sprzedajemy wraz z dodatkowym wyposażeniem, np. kluczami.

Agregaty prądotwórcze Makita

Zarówno na budowach, jak i w warsztatach przydają się agregaty prądotwórcze, czyli urządzenia generujące prąd. W sprzedaży posiadamy agregaty prądotwórcze japońskiej firmy Makita, które wyróżniają się solidnym wykonaniem. Urządzenia te są wydajne, sprawdzą się zarówno tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej, jak i w sytuacjach awaryjnych.

Wybierając agregat prądotwórczy Makita, uwagę warto zwrócić na parametry poszczególnych modeli. Urządzenia te różnią się między sobą m.in. mocą i generowanym hałasem. Ponieważ Makita stawia na bezpieczeństwo i wygodę użytkownika, wszystkie agregaty prądotwórcze zostały wyposażone w lampki, które sygnalizują generowanie napięcia, oraz duży zbiornik na paliwo.  

Odkurzacze Makita

Przydają się w zakładach przemysłowych, warsztatach i firmach. Odkurzacze przemysłowe Makita, bo o nich mowa, to urządzenia do zadań specjalnych. Są one tak skonstruowane, że potrafią znacznie więcej niż zwykłe odkurzacze, np. mogą pracować zarówno na mokro, jak i na sucho. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie z powodzeniem radzą sobie ze zbieraniem pyłu.

Odkurzacze Makita to solidne i wydajne urządzenia, które doskonale poradzą sobie w każdych warunkach. Wybierając odkurzacz, warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Poszczególne modele różnią się m.in.: mocą, maksymalnym przepływem powietrza i pojemnością zbiornika. Niektóre odkurzacze Makita sprzedajemy wraz z osprzętem, np. wężem elastycznym antystatycznym i dyszą do narożników.

Narzędzia Ogrodowe Makita

Pielęgnację przydomowego ogrodu lub działki za miastem można sobie ułatwić – wystarczy mieć dostęp do odpowiednich narzędzi ogrodowych. Za pomocą kosiarki Makita i kosy Makita z łatwością można przystrzyc trawnik, i to nawet wokół roślin ozdobnych. Przydadzą się również dmuchawy Makita, które poradzą sobie z usunięciem z trawnika nawet mokrych liści. Jeżeli w ogrodzie znajdują się drzewa lub rośliny, warto zainwestować w opryskiwacz Makita, czyli specjalne urządzenie, które umożliwia wykonać oprysk w bezpieczny sposób.

Narzędzia ogrodowe to szeroka kategoria, która obejmuje również nożyce Makita i pompy wodne Makita. Za pomocą tych pierwszych można przyciąć np. żywopłot. Pompy wodne pozwolą nawodnić ogród, jeżeli dostęp do sieci wodociągowej jest ograniczony.

Myjki wysokociśnieniowe Makita

Myjki wysokociśnieniowe Makita idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyczyszczenie różnych powierzchni. W naszym sklepie dostępne są myjki Makita zaprojektowane zarówno z myślą o zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych. Wszystkie są solidnie wykonane i wydajne. Niektóre modele są wyposażone w nowoczesny system Total Stop, który gwarantuje automatyczne uruchamianie i zatrzymywanie urządzenia.

Przed nabyciem myjki wysokociśnieniowej Makita najlepiej porównać parametry dostępnych modeli. Oferujemy urządzenia, które różnią się m.in.: wagą, wymiarami i maksymalnym ciśnieniem. W przypadku myjek przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, istotna jest też pojemność zbiornika na środki czyszczące.

Narzędzia Pneumatyczne Makita

Narzędzia pneumatyczne Makita to szereg urządzeń, po które najczęściej sięgają profesjonaliści. W stałej sprzedaży posiadamy m.in. kompresory powietrza Makita. Za ich pomocą możliwe jest podwyższenie ciśnienia gazu, w efekcie czego możliwy jest jego swobodny przepływ. Wybierając kompresor Makita, uwagę warto zwrócić na kilka paramentów, a dokładniej: maksymalne ciśnienie, wydajność urządzenia i poziom generowanego hałasu.

Poza kompresorami, w stałej sprzedaży posiadamy również inne narzędzia pneumatyczne. Gwoździarka pneumatyczna Makita i zszywacz pneumatyczny Makita przydadzą się w różnych warsztatach, np. meblarskich. Klientom poszukujących sprawdzonych rozwiązań proponujemy wysokociśnieniowe gwoździarki pneumatyczne, które są wyposażone w trwałe amortyzatory wewnętrzne, a także specjalny magazynek.

na stronę
Cechy produktu Ergonomiczny kształt Gumowana rękojeść Głowica przestawiana w 4 pozycjach 0°, 45°, 90° i 110°
130,90 zł 154,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Cechy produktu Ergonomiczny kształt Gumowany uchwyt Głowica przestawiana w 4 pozycjach 0°, 45°, 90° i 110°
136,85 zł 161,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 851 elementów

Top