Narzędzia Akumulatorowe Makita

Narzędzia akumulatorowe Makita przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest np.: wywiercenie otworów, pocięcie drewna lub wyszlifowanie metalu. Klientom proponujemy m.in.: wiertarki, wiertarko-wkrętarki i wkrętarki. Posiadamy szeroki wybór szlifierek i pilarek łańcuchowych firmy Makita. Ponieważ czasem praca odbywa się w trudnych warunkach, n...

Narzędzia akumulatorowe Makita przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest np.: wywiercenie otworów, pocięcie drewna lub wyszlifowanie metalu. Klientom proponujemy m.in.: wiertarki, wiertarko-wkrętarki i wkrętarki. Posiadamy szeroki wybór szlifierek i pilarek łańcuchowych firmy Makita. Ponieważ czasem praca odbywa się w trudnych warunkach, nasza oferta obejmuje również akumulatorowe latarki Makita.

Wśród narzędzi akumulatorowych można wskazać również takie, które idealnie sprawdzą się podczas prac w ogrodzie. Do takich urządzeń zalicza się m.in.: dmuchawy do liści, kosy i wykaszarki. Proponujemy także nożyce ogrodowe, za pomocą których możliwe będzie szybkie przycięcie roślin i żywopłotu. Wszystkie dostępne narzędzia akumulatorowe pochodzą od uznanego producenta – firmy Makita.

Więcej

Narzędzia Akumulatorowe Makita 

Jest 414 produktów.

Podkategorie

Wiertarki / Wiertarko-wkrętarki Makita

Wiertarki i wiertarko-wkrętarki Makita przydają się m.in. podczas remontu. Te narzędzia akumulatorowe są również niezbędne wszystkim majsterkowiczom. W sprzedaży posiadamy urządzenia zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy będą ich używać sporadycznie. Dostępne modele wiertarek i wiertarko-wkrętarek Makita różnią się parametrami, np.: maksymalnymi średnicami wiercenia w różnych materiałach, wagą, pojemnością akumulatora i zakresem mocowania.

Wybierając wśród wiertarek i wiertarko-wkrętarek Makita, uwagę warto zwrócić nie tylko na moc silnika, lecz także dodatkowe wyposażenie. Niektóre modele posiadają diodę LED, która oświetla obszar roboczy, inne są sprzedawane w walizce wraz z dodatkowymi akcesoriami. 

Wiertarko-wkrętarki udarowe Makita

Wśród urządzeń akumulatorowych, po które często sięgają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, można wyróżnić wiertarko-wkrętarki udarowe Makita. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Są one tak skonstruowane, że z powodzeniem poradzą sobie z wywierceniem otworów w różnych materiałach – poza drewnem czy metalem, również w betonie.

Klientom proponujemy wiertarko-wkrętarki udarowe Makita. To elektronarzędzia o niewielkich gabarytach, które z powodzeniem posłużą przez wiele lat. Dostępne w naszym sklepie modele wiertarko-wkrętarek udarowych różnią się m.in.: napięciem i pojemnością akumulatora, ilością biegów i dodatkowym wyposażeniem w postaci choćby walizki.

Wkrętarki / Klucze udarowe Makita

W kategorii elektronarzędzia znajdują się m.in. wkrętarki (klucze udarowe). Naszym dostawcą jest firma Makita – to sprawdzony i ceniony przez Klientów japoński producent narzędzi elektrycznych i spalinowych. Komu przydadzą się wkrętarki i klucze udarowe akumulatorowe? To urządzenia, za pomocą których można wkręcić lub odkręcić śruby.

Wkrętarki (klucze udarowe akumulatorowe) Makita są niezbędne w różnego rodzaju warsztatach mechanicznych i na budowach. Często sięgają po nie Klienci indywidualni, którzy w wolnych chwilach zajmują się majsterkowaniem. W ofercie posiadamy wkrętarki akumulatorowe Makita zaprojektowane specjalnie do prac przy płytach kartonowo-gipsowych. Niektóre modele zostały wyposażone w diodę LED, która oświetla obszar roboczy.

Młoto-wiertarki Makita

Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej, przydadzą się młotowiertarki akumulatorowe Makita. Zoptymalizowana moc sprawia, że elektronarzędzia tej marki z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do wykucia otworów w ścianach z betonu. Specjaliści wykorzystują je jednak w szerszym zakresie, bo używają ich m.in. przy skuwaniu okładzin ściennych.

Młotowiertarki akumulatorowe Makita są niezawodne i precyzyjne. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie zostały wyposażone w opcję kucia, a większość posiada uchwyt narzędziowy, którego wymiana nie sprawia kłopotu. W stałej sprzedaży posiadamy młotowiertarki tak zaprojektowane, że użytkownik może dokonać blokady w kilkunastu pozycjach. Wszystkie dostępne młotowiertarki akumulatorowe Makita oferujemy w przystępnych cenach.

Szlifierki / Przecinarki i bruzdownice Makita

Po niektóre narzędzia sięgają zarówno hobbyści, jak i specjaliści. Tak jest w przypadku szlifierek Makita. Szlifierka to urządzenie pozwalające wyszlifować powierzchnię np. metalu. Klientom proponujemy szeroki wybór takich elektronarzędzi – w sprzedaży posiadamy szlifierki kątowe, proste i mimośrodowe. Poza szlifierkami, w stałej sprzedaży posiadamy także przecinarki i bruzdownice Makita.

Zarówno przecinarki Makita, jak i bruzdownice to elektronarzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. Te pierwsze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przecięcie określonego materiału, np. metalu. Bruzdownice zaś są przeznaczone do drążenia zagłębień w betonowych ścianach. Wszystkie wymienione elektronarzędzia sprzedajemy w wyjątkowo przystępnych cenach.

Strugi Makita

Obróbka drewna wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Proponujemy strugi akumulatorowe Makita. To elektronarzędzia wyposażone w specjalne noże, które pozwalają usunąć zbędny materiał i wygładzić pozostałą powierzchnię. Po strugi sięgają zarówno profesjonaliści, np. stolarze, jak i majsterkowicze, którzy wykonują drewniane sprzęty w zaciszu własnych warsztatów.

W ofercie posiadamy strugi Makita. To znana japońska firma, która od wielu lat dostarcza na rynek elektronarzędzi. Strugi akumulatorowe przydadzą się wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest ograniczony. Niewielkie wymiary, a także ergonomiczne uchwyty – koniecznie wypróbuj dostępne w naszej ofercie strugi Makita i podnieś komfort swojej pracy.

Pilarki tarczowe / Ukośnice Makita

Pilarka tarczowa i ukośnica przydadzą się w każdym warsztacie, w którym obrabia lub korzysta się z drewna. Z ich pomocą, możliwe jest m.in. przycięcie deski pod wybranym kątem. Tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej, najlepiej sprawdzą się akumulatorowe pilarki tarczowe. Proponujemy urządzenia japońskiej firmy Makita.

Akumulatorowe pilarki tarczowe Makita to rozwiązanie idealne z punktu widzenia wszystkich, którzy poszukują solidnego i ergonomicznego urządzenia. Dostępne w naszej ofercie pilarki i ukośnice różnią się m.in.: wydajnością cięcia, maksymalną głębokością cięcia i dodatkowym osprzętem. Niektóre modele są wyposażone w diodę LED, która oświetla obszar cięcia, oraz specjalną dyszę oczyszczającą z pyłu linię cięcia.

Odkurzacze Makita

Sprzątanie samochodu może być proste i szybkie, o ile korzysta się ze specjalnych urządzeń, np. odkurzacza. Klientom proponujemy odkurzacze japońskiej firmy Makita, która od wielu lat dostarcza na rynek sprzęt najwyższej jakości. Urządzenia wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, lecz także solidnością. Akumulatorowe odkurzacze sprawdzą się jednak nie tylko podczas sprzątania wnętrza pojazdu – znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci energetycznej jest ograniczony.

Dostępne w sklepie modele odkurzaczy różnią się m.in.: ilością biegów, czasem pracy na naładowanym akumulatorze i mocą ssania. Zastosować do nich można zarówno tekstylne, jak i papierowe worki na pył. Akumulatorowe odkurzacze Makita sprzedajemy wraz z dodatkowym wyposażeniem.

Latarki Makita

Latarki akumulatorowe Makita to urządzenia, które przydają się w różnych sytuacjach, a przede wszystkim tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej. Z powodzeniem można z nich korzystać w przydomowym warsztacie, jak i podczas wykonywania prac w terenie. Modele dostępne w naszym sklepie różnią się m.in.: czasem świecenia, możliwością ustawiania głowicy, wymiarami i wagą.

Posiadamy latarki akumulatorowe Makita zarówno ręczne (z dużą podstawą, która umożliwia bezpieczne odstawienie urządzenia), jak i przeznaczone do mocowania w dowolnym miejscu. Niektóre z naszych latarek są wyposażone w radio, inne w regulowany pasek na rzep. Wszystkie są jednak wykonane w oparciu o najnowszą, japońską technologię, dzięki czemu są solidne i niezawodne.

Nożyce ogrodowe Makita

Żywopłot to ciekawa alternatywa dla zwykłego płotu. Jego posiadanie oznacza jednak konieczność regularnego przycinania gałęzi. Do tego zadania idealnie nadają się specjalne nożyce ogrodowe. Nasza oferta to akumulatorowe nożyce ogrodowe Makita. Dzięki wyposażeniu urządzenia w akumulator, jego działanie nie jest uzależnione od dostępu do sieci energetycznej.

Akumulatorowe nożyce ogrodowe Makita dostępne w naszym sklepie różnią się parametrami, np.: długością ostrza, częstotliwością skoków i wagą. Wszystkie są jednak przyjazne środowisku naturalnemu, a to dlatego, że nie emitują spalin. Dodatkową zaletą nożyc ogrodowych Makita jest wyposażenie ich w ergonomiczną rękojeść, którą można ustawić na różne sposoby, tym samym ułatwiając sobie pracę.

Kosy / wykaszarki / Kosiarki Makita

Idealnie przystrzyżony trawnik to marzenie wielu osób. Aby ułatwić sobie pracę, warto sięgnąć po odpowiednie urządzenia, w tym przypadku kosiarki. Jeżeli w przydomowym ogrodzie znajdują się rośliny, przyda się także kosa i wykaszarka. Proponujemy urządzenia akumulatorowe, które idealnie sprawdzą się w dużych ogrodach i wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci energetycznej jest utrudniony.

Kosiarki akumulatorowe Makita są łatwe w manewrowaniu, a do tego praktyczne – rękojeść jest składana, dzięki czemu przechowywanie urządzenia nie jest problemem. Kosy i wykaszarki Makita zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika – zostały wyposażone w ergonomiczną rękojeść. Niektóre modele posiadają także specjalną poduszkę na wysokości talii, która podnosi komfort użytkowania urządzenia.

Dmuchawy Makita

Sprzątanie podwórka czy ogrodu jesienią można sobie ułatwić, korzystając z dmuchaw. To specjalne urządzenia, które pozwalają usunąć nawet mokre liście. Większość modeli prezentowanych w naszym sklepie poradzi sobie też z drobnymi śmieciami. Proponujemy dmuchawy japońskiej firmy Makita, która od wielu lat dostarcza na rynek sprawdzone rozwiązania.

Dmuchawy Makita są bardzo wydajne, ponieważ zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie. Większość modeli posiada kilkustopniową regulację siły wydmuchu, niektóre również blokadę włącznika z każdej ze stron. Dzięki zastosowaniu akumulatorów, wszystkie dostępne w tym dziale dmuchawy Makita są przyjazne środowisku – nie emitują spalin i tym samym nie przyczyniają się do jego zanieczyszczenia.

Nożyce do blachy Makita

Praca z blachą często wymaga jej przycięcia. Do tego celu potrzebne są odpowiednie urządzenia, a najodpowiedniejsze będą specjalne nożyce. Klientom proponujemy zakup nożyc do blachy Makita. Są one niezwykle solidne, a także gwarantują precyzyjne cięcie. W sprzedaży posiadamy nożyce do cięcia blachy zarówno falistej, jak i trapezowej. Sprawdzają się one idealnie zarówno w warsztatach, jak i na budowach.

Dzięki swojej konstrukcji, akumulatorowe nożyce do blachy Makita są bezpieczne dla użytkownika – posiadają ergonomiczny i stabilny uchwyt, a także wygodny wyłącznik z funkcją blokady. Niektóre modele zostały wyposażone w diodę LED, która wskazuje bieżący poziom naładowania akumulatora. Takie rozwiązanie gwarantuje, że urządzenie nie zaskoczy użytkownika rozładowaną baterią w trakcie pracy.

Frezarki Makita

Obróbka drewna wymaga dostępu do odpowiednich narzędzi. Frezarki Makita to urządzenia zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o pracy w drewnie. Za ich pomocą możliwa jest precyzyjna obróbka tego surowca. Po frezarki Makita sięgają zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze, którzy w wolnych chwilach zajmują się np. budową mebli.

W stałej sprzedaży posiadamy akumulatorowe frezarki do rowków Makita. Ich zaletą jest brak mogącego utrudniać pracę przewodu – aby sprawnie działały, nie potrzebują dostępu do sieci energetycznej. Wszystkie oferowane modele sprzedajemy wraz z dodatkowym wyposażeniem, np. workiem na pył i walizką transportową. Klientom proponujemy również akumulatorowe wycinarki Makita, które idealnie nadają się do wycinania otworów w płytach kartonowo-gipsowych.

Narzędzia wielofunkcyjne Makita

Niektóre narzędzia mogą być wykorzystywane na wiele sposobów – to tzw. narzędzia wielofunkcyjne Makita. Dzięki licznym akcesoriom, można ich użyć, np.: przy wycinaniu rowków w drewnie, usuwaniu zaprawy murarskiej lub silikonu z ram okiennym i cięciu płytek ceramicznych. Proponujemy akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne, które idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci energetycznej jest ograniczony.

Wszechstronność narzędzi wielofunkcyjnych w głównej mierze zależy od ich wyposażenia. Sprzedajemy modele wraz z: płytą szlifierską, talerzem szlifierskim, brzeszczotami do drewna i metalu oraz kluczem imbusowym. Większość narzędzi wielofunkcyjnych jest oferowana wraz z walizką transportową.

Wyrzynarki / Piły posuwowe Makita

Akumulatorowa wyrzynarka Makita została zaprojektowana w taki sposób, aby niezawodnie pracować zarówno w metalu, jak i tworzywach sztucznych. Urządzenie to idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zasięg do sieci elektrycznej jest ograniczony. Proponujemy wyrzynarki znanej i cenionej japońskiej firmy – Makita.

Poza wyrzynarkami, w sklepie posiadamy szeroki wybór akumulatorowych pił posuwowych Makita. Idealnie nadają się one do cięcia różnych materiałów, np.: drewna, miękkiej stali i tworzyw sztucznych. Wszystkie produkty są wyposażone w ergonomiczną rękojeść, a wymiana brzeszczotu odbywa się bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi. Większość modeli sprzedajemy wraz z poręczną walizką transportową.

Odbiorniki radiowe Makita

Radia warsztatowe to urządzenia, które często są wykorzystywane na zewnątrz. Z tego względu muszą posiadać wytrzymałą i odporną na deszcz obudowę. Proponujemy akumulatorowe odbiorniki radiowe, które idealnie sprawdzą się na każdej budowie. Oferowane modele zostały wyposażone w specjalny uchwyt, dzięki czemu ich przenoszenie jest komfortowe. Z uwagi na wyposażenie tych urządzeń w akumulator, działają one wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

Akumulatorowe odbiorniki radiowe Makita to urządzenia wyposażone w podświetlany wyświetlacz cyfrowy. Niektóre modele posiadają specjalny dok na iPoda lub iPhona – mogą one być wykorzystywane również jako głośniki stereo. W sprzedaży posiadamy także odbiorniki radiowe wyposażone w latarkę.

Pozostałe Makita

Zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze korzystają w trakcie pracy z różnych urządzeń. Klientom proponujemy m.in. akumulatorowy wiatrak Makita, który idealnie sprawdzi się w upalne dni, i akumulatorowy zszywacz Makita. W sprzedaży posiadamy również inne akumulatorowe narzędzia. Na budowach przyda się zarówno wyciskacz do kleju i silikonu Makita, jak i zagęszczacz betonu Makita. Nasza oferta obejmuje także akumulatorowe gwoździarki.

Wszystkie produkty oferowane w tym dziale pochodzą od sprawdzonego producenta – firmy Makita. Japońska jakość to jednak nie wszystko. Prezentowane urządzenia zostały wyposażone w akumulator, dzięki czemu idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

Zestawy COMBO Makita

Zamiast nabywać kilka lub kilkanaście urządzeń, czasem z powodzeniem wystarczy zakupić jeden, wieloczęściowy zestaw. W naszym sklepie proponujemy zestawy Combo Makita. Sprawdzą się one zarówno w warsztatach, w których obrabia się np. z drewno, jak i placach budowy. Zakup takich kompletów powinni rozważyć hobbyści, którzy najczęściej mają mniejsze potrzeby niż specjaliści.

Zestawy Combo składają się z różnych elementów, np. dwóch latarek i dodatkowego haku do ich zawieszenia. Posiadamy też idealne komplety Combo Makita dla majsterkowiczów. W ich skład wchodzą akumulatorowe narzędzia, np. wiertarko-wkrętarka udarowa i młotowiertarka z opcją kucia. Wszystkie zestawy Combo Makita oferujemy w przystępnych cenach.

na stronę
Cechy produktu Ergonomiczny kształt Gumowana rękojeść Głowica przestawiana w 4 pozycjach 0°, 45°, 90° i 110°
130,90 zł 154,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Cechy produktu Ergonomiczny kształt Gumowany uchwyt Głowica przestawiana w 4 pozycjach 0°, 45°, 90° i 110°
136,85 zł 161,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 414 elementów

Top