Kosiarki do trawy

Początek wiosny to czas porządków w ogrodzie. Konieczne jest m.in. skoszenie trawy. Do tego zadania idealnie nadają się kosiarki Makita. To urządzenia, za pomocą których można szybko zadbać o wygląd przydomowego trawnika. Kosiarki Makita wyróżniają się solidnym wykończeniem i wydajną pracą. W ofercie posiadamy urządzenia: elektryczne, spalinowe ...

Początek wiosny to czas porządków w ogrodzie. Konieczne jest m.in. skoszenie trawy. Do tego zadania idealnie nadają się kosiarki Makita. To urządzenia, za pomocą których można szybko zadbać o wygląd przydomowego trawnika. Kosiarki Makita wyróżniają się solidnym wykończeniem i wydajną pracą. W ofercie posiadamy urządzenia: elektryczne, spalinowe i automatyczne.

Wybierając kosiarkę do trawy, warto wziąć pod uwagę powierzchnię trawnika. Im większa, tym mocniejsze urządzenie będzie potrzebne. To jednak nie wszystko – istotny jest też dostęp do sieci elektrycznej. W przypadku dużych ogrodów zdecydowanie lepiej sprawdzają się kosiarki spalinowe Makita, których praca nie jest uzależniona od dostępu do zasilania przewodowego.

Więcej

Kosiarki do trawy 

Jest 18 produktów.

Podkategorie

Kosiarki elektryczne

Jeżeli w przydomowym ogrodzie rośnie trawa, to potrzebne jest urządzenie, za pomocą którego będzie można ją regularnie przycinać. Kosiarki elektryczne Makita sprawdzą się świetnie. W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia przeznaczone do ogrodów o różnych powierzchniach, np. do 500 m kw. Wszystkie posiadają solidny korpus wykonany z polipropylenu.

Kosiarki elektryczne Makita wyróżniają się możliwością koszenia nawet blisko krawędzi ogrodowego chodnika. Ich użytkowanie jest bardzo komfortowe, a to z uwagi na zastosowanie ergonomicznej rękojeści. Niektóre z modeli, które znajdują się w naszym sklepie, zostały wyposażone w 3-stopniową regulację wysokości koszenia, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzą się w każdym ogrodzie.

Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe Makita idealnie sprawdzą się w dużych ogrodach i działkach poza miastem, czyli wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest ograniczony. W tej kategorii znajdują się urządzenia przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i specjalistów, np. firm zajmujących się zakładaniem i utrzymywaniem ogrodów.

Klientom proponujemy wydajne kosiarki spalinowe Makita, wyposażone w silniki renomowanych firm. W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia, które sprawdzą się w dużych (powyżej 1800 m kw.), jak i mniejszych ogrodach. Większość modeli została wyposażona w kilkustopniową regulację wysokości cięcia, a komfort zapewnia ergonomiczna rękojeść. Wszystkie kosiarki spalinowe Makita sprzedajemy w przystępnych cenach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Top