Wiertarki / Mieszarki Makita

Mieszanie materiałów budowlanych może odbyć się szybko i wygodnie – współcześnie firmy zajmujące się produkcją narzędzi elektrycznych i spalinowych proponują specjalne wiertarki (mieszarki). W naszym sklepie posiadamy mieszarki Makita. Przy użyciu tych narzędzi możliwe jest dokładne wymieszanie niemal wszystkich materiałów budowlanych np.: farb,...

Mieszanie materiałów budowlanych może odbyć się szybko i wygodnie – współcześnie firmy zajmujące się produkcją narzędzi elektrycznych i spalinowych proponują specjalne wiertarki (mieszarki). W naszym sklepie posiadamy mieszarki Makita. Przy użyciu tych narzędzi możliwe jest dokładne wymieszanie niemal wszystkich materiałów budowlanych np.: farb, cementu i kleju.

Poszczególne wiertarki Makita różnią się parametrami, np. ilością trybów pracy. Niektóre modele sprzedajemy z dodatkowymi akcesoriami. Do takich należą: klucz do uchwytu wiertarskiego, specjalna rękojeść i ogranicznik głębokości. Mimo różnic, wszystkie mieszarki Makita zostały wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu z powodzeniem posłużą niezawodnie przez wiele lat.

Więcej

Wiertarki / Mieszarki Makita 

Jest 30 produktów.
na stronę
266,90 zł 314,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
308,55 zł 363,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
583,10 zł 686,00 zł -15%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

Top